1.12.2022 10:28:10
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Oylamada Son İki Gün

Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu, Değerler Eğitimi kategorisinde Türkiye genelinde ilk üç proje arasında yer almayı başardı. Bu ilk üç projenin sıralaması ise hazırlanan videolar üzerinden yapılacak halk oylaması ile belirlenecek. Yani artık söz sizde! 23 Eylül Cuma günü gece saat 24:00'e kadar oy verebilirsiniz.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : DÖRTDİVAN22 Eylül  2022 Perşembe - 02:14
BAŞARILI ÖRNEKLER SERGİSİ İÇİN OYLARINIZI BEKLİYORUZ
MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce İmam Hatip Okulları arasında düzenlenen ve başarılı çalışmaların paylaşılmasını amaçlayan Başarılı Örnekler Sergisi etkinliğine Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu geçtiğimiz yıl içerisinde gerçekleştirdikleri Dörtdivan DörtAkbaba projesiyle başvurmuştu. Nesli tükenme tehlikesi altında olan tabiatın çöpçüleri Akbabaları korumayı amaçlayan proje, 425 proje arasından ilk 50 arasına girmiş ve Başarılı Örnekler Sergisi kitapçığında yer almaya hak kazanmıştı.
Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulundan yapılan açıklamada; "Şimdi ise Değerler Eğitimi kategorisinde Türkiye genelinde ilk üç proje arasında yer almayı başardılar. Bu ilk üç projenin sıralaması ise hazırlanan videolar üzerinden yapılacak halk oylaması ile belirlenecek.
Yani Artık Söz Sizde
Aşağıdaki linkten oylamaya katılıp Değerler Eğitimi (İHO) bölümünde yer alan "Proje 1" e 19-23 Eylül tarihleri arasında oy verebilirsiniz. Ayrıca daha çok kişiye ulaşabilmemiz için paylaşarak destek olabilirsiniz.
Bolumuzu temsil eden projeye vakit ayırıp oy kullanan ve paylaşan herkese şimdiden teşekkür ederiz" ifadelerine yer verildi.
HAYDİ DÖRTDİVAN, HAYDİ BOLU
OY KULLANMAK İÇİN: http://dogmprojeler.meb.gov.tr/ArgePuanlama.aspx Tıklayın
VİDEOYU İZLEMEK İÇİN:https://www.youtube.com/watch?v=vRp2l6CkMfU Tıklayın
Bolu Dörtdivan Yunus Emre İmam Hatip Ortaokulu Dörtdivan DörtAkbaba Projesi için Değerler Eğitimi (İHO) bölümünde yer alan "Proje 1" e 19 - 23 Eylül tarihleri arasında oy verebilirsiniz.


 

YAZARLAR

Tamamı