15.07.2024 05:03:04
USD (Alış - Satış) : 18.84 - 18.89 EUR (Alış - Satış) : 20.12 - 20.21

Bolu'da Aşılama Hızlanacak!

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol, “Köroğlu diyarı Bolu'muzda bizler de bu çağrı kapsamında kollarımızı bir kez daha sıvıyoruz ve aşılama kampanyamıza hız veriyoruz” dedi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : SAĞLIK31 Mayıs  2021 Pazartesi - 15:39
Demirkol: "Aşılama Kampanyamıza Hız Veriyoruz”
Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol, “Köroğlu diyarı Bolu’muzda bizler de bu çağrı kapsamında kollarımızı bir kez daha sıvıyoruz ve aşılama kampanyamıza hız veriyoruz”
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın “Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz” mesajıyla başlattığı kampanyaya, Bitlis’in çağrısı üzerine katılan Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol, “Köroğlu diyarı Bolu’muzda bizler de bu çağrı kapsamında kollarımızı bir kez daha sıvıyoruz ve aşılama kampanyamıza hız veriyoruz” dedi.
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın, “Hayatımızın yeniden normalleşmesi için kolları sıvıyoruz” sloganıyla paylaştığı kamu spotları, şehirlerarasında bir akıma döndü. Pandemi ile mücadele kapsamında yeni bir kampanya olarak, “Kollarımızı sıvıyoruz” sloganıyla ortaya çıkan harekete Bolu İl Sağlık Müdürlüğü de katıldı. Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü’nden gelen çağrı üzerine kamera karşısına geçen Dr. Öğr. Üyesi Muhammed Emin Demirkol da Çankırı’ya seslendi. Pandemi ile mücadele kapsamında bir kere daha kollarını sıvayacaklarını belirten Demirkol, şu ifadeleri kullandı.
“Sağlık Bakanı’mız Sayın Fahrettin Koca’nın ve kadim kentimiz Bitlis’imizin kollarımızı sıvıyoruz çağrısını aldık. Tabiatın kalbi, Köroğlu diyarı Bolu’muzda bizler de bu çağrı kapsamında kollarımızı bir kez daha sıvıyoruz ve aşılama kampanyamıza hız veriyoruz. İnanıyoruz ki ülkemizde ve ilimizde Covid-19 ile mücadele de kazanan virüs değil bizler olacağız. Bu bağlamda sevgili yarenler diyarı Çankırı, sizler de kollarınızı sıvadınız mı?” diyerek sosyal medya hesaplarından destek verdi.YAZARLAR

Tamamı