23.02.2019 10:31:22
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Yeni Yerine Taşınıyor.!

Bolu Valiliğinden yapılan açıklamada; Bolu İl Nüfus Müdürlüğü'nün daha nitelikli hizmet verebilmesi için Bolu Merkez Tabaklar Mahallesi Hattat Emin Barın Cad. No:26 adresine 03-04 Şubat 2018 Cumartesi-Pazar günü taşınacağı belirtildi.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : GENEL30 Ocak  2018 Salı - 22:58
Bolu İl Nüfus Müdürlüğü, Yeni Yerinde Hizmet Verecek.
Bolu Valiliği’nden yapılan açıklamada; Bolu İl Nüfus Müdürlüğü’nün daha nitelikli hizmet verebilmesi için hafta sonu 3 Şubat Cumartesi ile 4 Şubat Pazar günü taşınacağı ifade edildi.
Bolu Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi; "İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü İlimiz Merkez Tabaklar Mahallesi İzzet Baysal Caddesi NO:2 de bulunan Hükümet Konağında hizmet vermekte iken, Pasaport ve Ehliyet işlemlerinin Nüfus Müdürlüklerine verilmesi nedeniyle hizmet alanının yetersizliğinden İlimiz Merkez Tabaklar Mahallesi Hattat Emin Barın Cad.No:26 adresine 03-04 Şubat 2018 Cumartesi-Pazar günü taşınacaktır.
Bolu İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü ile Merkez İlçe Nüfus Müdürlüğü yeni yerinde hizmet vermeye başlayıncaya kadar vatandaşlarımızın acil işlemlerini TC Kimlik Kartı, Doğum, Mavi kart, Tanıma, Yerleşim Yeri Belgesi, Nüfus Kayıt Örneği, Diğer Adres Kaydı, Çok Dilli Belge işlemlerini İlimize bağlı İlçe Nüfus Müdürlüklerinde yaptırabileceklerdir."
 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı