30.05.2020 14:50:47
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Üye Seçimleri Yapıldı

Bolu İl Genel Meclisinin Ocak ayı toplantıların Perşembe günü gerçekleşen oturumunda yedi madde görüşülerek karara bağlandı. Merkez ve İlçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetlerine hayırsever vatandaşlar arasından 2'şer adet üye seçimi yapıldı.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR11 Ocak  2019 Cuma - 15:09
Bolu İl Genel Meclisinde Üye Seçimleri Yapıldı
Bolu İl Genel Meclisi Ocak Ayı toplantılarının Yaşar Yüceer Başkanlığında devam eden Perşembe günü gerçekleşen oturumunda ilk olarak Bolu İl Özel İdaresinde tam zamanlı olarak istihdam edilen mühendis, şehir plancısı, tekniker ve bilgisayar programcısına 2019 yılında ödenecek ücret miktarlarıda belirlendi.
Ardından Merkez ve İlçelerin Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli heyetlerine hayırsever vatandaşlar arasından 2’şer adet üye seçimi yapıldı. Buna göre;
Merkez İlçe'den Mustafa Konuk ve Kemal Çalışır,
Gerede’den Osman Yılmaz ve Kadir Afşar,
Dörtdivan’dan Hamdi Atalay ve Nurettin Özaslan,
Yeniçağa’dan Hasan Demirkol ve İsmail Altundağ,
Mengen’den Sema Özcanlı ve Necati Avcı,
Seben’den Selahattin Akkaya ve Gülşen Erten,
Kıbrıscık’dan Mustafa Kıvrak ve Ekrem Saadet,
Mudurnu’dan İlhan Özmen ve Mehmet Taşpınar,
Göynük’ten Mehmet Akmeşe ve Safiye Demiröz seçilirken,
Gizli oylama ile Denetim Komisyonuna Yusuf Gökçe, Osman Cabgu, Ahmet Uzun, Fehmi Çınar ve Eyüp Beşli seçildi.
Toplantıda son olarak, Yeniçağa ilçesi, tapunun 977 parsel nosunda kayıtlı Kaymakamlık lojmanı arsasına ifraz ve tevhit işlemlerinin yaptırılması ile ilgili İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelen rapor görüşüldü. Bütün işlemlerin arsa sahibi tarafından yapılması kaydıyla ifraz ve tevhit konusu kabul edildi.
2019 yılı bütçesinin Destek Hizmetleri Müdürlüğü kısmında kara taşıt alımı için bulunan 250.000 TL. ödenek ile taşın alınmasının kararlaştırıldığı toplantıda Mudurnu Köylere Hizmet Götürme Birliği hesaplarına 325.000 TL. ödenek aktarılması talebi incelenmek üzere Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.
Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı