18.01.2019 23:26:10
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

İGM Mayıs Ayı Toplantısı!

Bolu İl Genel Meclisi Mayıs Ayı toplantıları 7 Mayıs Pazartesi günü başlayarak, hafta boyunca devam edecek. 10 Mayıs Perşembe günü Dörtdivan İlçesi, Merkez mahallesindeki tapunun “1683 parselde kayıtlı taşınmazın” Jandarma faaliyetlerinde kullanılmak üzere bedelsiz devrinin yapılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek rapor görüşülecek.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : GENEL06 Mayıs  2018 Pazar - 16:33
Bolu İGM Mayıs Ayı Toplantıları Hafta Boyunca Sürecek
Bolu İl Genel Meclisi Yaşar Yüceer Başkanlığında Pazartesi günü başlayacak olan Mayıs Ayı toplantıları hafta boyunca sürecek. Toplantılarda önemli gündem maddeleri ele alınacak.
07 Mayıs Pazartesi
Toplantıların Pazartesi günü gerçekleşecek oturumunda Yeniçağa Köylere Hizmet Götürme Birliğine 149.000 TL. ödenek aktarılması talebi, İl Özel İdaresi 2017 Mali Yılı Gelir Gider Kesin Hesap Cetvelleri ile Taşınır Kesin Hesap İcmal Cetvellerinin görüşülmesi talebi ele alınacak.
08 Mayıs Salı
Salı günü gerçekleşecek oturumda ise Göynük İlçesi Bulanık köy yolunun yapımı için Göynük Belediyesi ile İl Özel İdaresi arasında düzenlenecek protokol için Genel Sekreter Sırrı Köstereli’ye yetki verilmesi talebi ile İl Genel Meclisinin kararı ile İl Emniyet Müdürlüğüne geçici olarak tahsis edilen 2 adet aracın İl Emniyet Müdürlüğüne hibe edilmesi konusu görüşülüp karara bağlanacak.
09 Mayıs Çarşamba
Mayıs Ayı toplantılarının Çarşamba günü gerçekleşecek oturumunda da Abant – Taşkesti yolunun yapımı için Taşkesti Belediyesi ile İl Özel İdaresi arasında düzenlenecek protokol için Genel Sekreter Sırrı Köstereli’ye yetki verilmesi talebi görüşüldükten sonra Göynük İlçesi, Ekinciler köyü, tapunun 122 ada 3 parselde bulunan taşınmaz için hazırlanan Uygulama İmar Planının onanmasına ilişkin İmar ve Bayındırlık Komisyonundan gelecek rapor karara bağlanacak.
10 Mayıs Perşembe
Meclis üyeleri Perşembe günü gerçekleşecek oturumda Mengen İlçesi, Kıyaslar köyü, Merkez, Osmanoğlu ve Çıralıköprü Mahallelerine içme ve kullanma suyu olarak tahsisinin yapılmasına ilişkin Çevre ve Sağlık Komisyonundan gelecek raporu görüşecek. Ardından mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Milli Eğitim Bakanlığına tahsisi yapılan 17 adet okulun kantin yerlerinin tahsisinin yapılması ve arz bedellerinin tespitinin yapılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonu ile Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Komisyonundan gelecek raporlar görüşülüp karara bağlanacak. Ardından Mülkiyeti İl Özel İdaresine ait Dörtdivan İlçesi, Merkez mahalle, tapunun 1683 parsel nosunda kayıtlı taşınmazın Jandarma faaliyetlerinde kullanılmak üzere Maliye Hazinesi adına bedelsiz devrinin yapılmasına ilişkin Plan ve Bütçe Komisyonundan gelecek rapor görüşülecek.
11 Mayıs Cuma
Toplantıların Cuma günü gerçekleşecek oturumunda ise İl Genel Meclisinin 2018 yılı tatil ayı belirlenecek.

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı