13.07.2020 10:59:28
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Gerede de Kar Festivali..

Bolu Gerede Belediyesi'nin ev sahipliğinde MSR Fuarcılık işbirliğinde birbirinden eğlenceli aktivitelere sahne olacak Kar Festivali; 24-25-26 Ocak 2020 tarihleri arasında Gerede Esentepe Mesireliğinde yapılacak.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR20 Ocak  2020 Pazartesi - 12:59
GEREDE KAR FESTİVALİNE DAVETLİSİNİZ
Bolu Gerede Belediyesi’nin ev sahipliğinde MSR Fuarcılık işbirliğinde birbirinden eğlenceli aktivitelere sahne olacak Kar Festivali; 24-25-26 Ocak 2020 tarihleri arasında Gerede Esentepe Mesireliğinde yapılacak. Kar festivaline doğa severler, kış sporu yapmak isteyenler davetli.
Gerede’de bir ilk olacak olan ve 60’a yakın standın açılacağı, kar oyunlarının yapılacağı ve sahne gösterilerinin düzenleneceği Kar Festivaline girişler ücretsiz olacak. Açılacak stantlarda yöresel ürünlerin satışı yapılacak. Kar oyunları, Çocuklara yönelik oyunlar, aktiviteler ve çeşitli yarışmaların düzenleneceği festival bölgede de ilk olacak.
Gerede Belediye Başkanı Mustafa ALLAR ‘’Gerede’nin tanıtımına katkı sunmak için girişimlerimiz, çalışmalarımız devam ediyor. Geredemiz, doğasıyla, tarihiyle, kültürüyle, Türkiye’de örnek gösterilecek ilçelerden biri. Biz bu tür faaliyetlerle, Gerede’nin tanıtımına katkı sunacak organizasyonlar gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bu tür organizasyonların İlçe tanıtımına katkısı oluyor. Bu anlamda Gerede’nin tanıtılmasına büyük katkı sunmak için Kış ve Yaz sezonlarında İlçemizde Ulusal kanallar çekim ve yayınlar yaptı. Gerede’yi turizm alanında harekete geçiyoruz. Tüm vatandaşlarımızı Kar festivaline davet ediyorum’’ dedi.

 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı