13.07.2020 10:19:07
USD (Alış - Satış) : 2.91 - 2.93 EUR (Alış - Satış) : 3.27 - 3.30

Bolululardan Anlamlı Piknik!

Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu bir ilki daha gerçekleştiriyor. SEVGİ Evlerinde kalan yaklaşık 100 kimsesiz çocuğu 17 Temmuz Pazar günü Yeniçağa Gölü Kuş Cennetine Pikniğe götürüyor. Piknikte çeşitli etkinlikler düzenlenerek, çocukların hoşça vakit geçirmeleri sağlanacak.

Editör : Dörtdivan DünyasıKategori : BOLULULAR14 Temmuz  2016 Perşembe - 12:14
Bolulular Kimsesiz Çocuklarla Piknikte Buluşuyor
Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu bir ilki daha gerçekleştiriyor. Ankara ve Bolu SEVGİ Evlerinde kalan yaklaşık 100 kimsesiz çocuğu 17 Temmuz Pazar günü Yeniçağa Gölü Kuş Cenneti Piknik alanında buluşturuyor. 
Pikniğe Ankara da yaşayan Bolulular da aileleri ile birlikte katılıp, Kimsesiz çocuklarla aile ortamında piknik düzenlenecek. Pikniğe Bolu Sevgi evlerinden de Kimsesiz çocuklar katılarak Ankara dan gelen arkadaşları ile kaynaşacaklar.
Konu ile ilgili toplantı yapılarak piknik programı belirlendi. Piknik hakkında açıklama yapan Ankara Bolu Dernekleri Federasyonu Başkanı Mehmet Bilgin "Amacımız kimsesiz çocukları bulundukları ortamdan alıp, pikniğe götürerek aile ortamında çeşitli etkinlilerle bir gün geçirmelerini sağlamak. Ayrıca Bolu'da ki sevgi evlerinde kalan çocuklarımızda pikniğe katılarak, Ankara dan gelen Arkadaşları ile tanışıp kaynaşacaklar. Pikniğimize aileleri ile birlikte katılmak isteyen hemşehrilerimiz bizlere Cumartesi günü saat: 14.00'e kadar bildirebilirler. Çocuklarımızın stresten uzak bir gün geçirmeleri arzumuzdur. Onların yüzünde bir nebze olsun mutluluk sevinç sağlayabilirsek ne mutluluk. Pikniğimize 100 kimsesiz çocuk ile birlikte 200 kişi katılacak. Bu etkinliğimizde bizlere destek olan ve çocuklarımızın pikniğe götürülmesinde büyük katkıları olan ve o çocuklarımızın başında olacak olan hemşehrimiz Gençlik ve Spor Bakanlığında görev yapan Banu Latif ve TBMM de görev yapan Meliha Latif hanımefendiler ile Sevgi annelerine ve çocukların pikniğe katılmasına izin veren yetkililerimize teşekkür ederiz" dedi.
Pikniğe katılmak isteyenler kaç kişi ile katılacaklarını Mehmet Bilgin 05327893750 ile Engin Ulaş 05419520591 numaralarını arayarak Cumartesi günü saat: 14.00'e kadar bildirebilirler. Pazar gün Sabah Saat: 08.30 da AŞTİ Karşısındaki Otopark yanından araç kalkacaktır. Katılıma göre tutulan araç katılımcılara bildirilecek ve facebook sayfasından duyurulacak.

Duyuruları takip etmek için Facebook Sayfasını Tıklayın

 

Yorum Yaz

İsim Mail
 
Bu habere yazılan yorumlar

YAZARLAR

Tamamı